صفر تا صد ثبت نام در سوپر مارکت اسنپ

اگر به دنبال رونق سوپر مارکت خودتان هستید،  ثبت نام در سوپر مارکت اسنپ پله‌ای ترقی برای شما محسوب خواهد شد.

این روزها با گسترش روز افزون تکنولوژی و ماشینی‌تر شدن زندگی، هر یک از ما زمان کمتری در اختیار داریم تا به کارهای مختلف اختصاص بدهیم. شاید اکنون سر زدن به فروشگاه‌ها و سوپر مارکت‌ها در کلان شهرها باتوجه به حجم بالای ترافیک به کاری طاقت فرسا و بسیار وقت گیر بدل شده است. به همین جهت شاهد رونق گرفتن سوپر مارکت اسنپ و دیگر مارکت‌های آنلاین در ایران هستیم.

اکنون که مردم علاقه دارند تا از شیر مرغ تا جون آدمیزاد را به شکل آنلاین تهیه و خریداری کنند، ثبت نام در سوپر مارکت اسنپ تبدیل به راه مناسبی برای افزایش درآمد سوپر مارکت‌ها و هایپر مارکت‌ها تبدیل شده است. بنابراین اگر شما نیز سوپر مارکت دارید و دغدغه فروش بیشتر را دارید، در ادامه مطلب با سایت گوگل ثبت همراه باشید تا صفر تا صد ثبت نام در سوپر مارکت اسنپ را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

معرفی سوپر مارکت اسنپ

معرفی سوپر مارکت اسنپ

سوپر مارکت اسنپ یکی از بخش‌های نسبتا جدید و محبوب اپلیکیشن اسنپ در میان کاربران ایرانی محسوب می‌شود. این بخش از سوپر اپلیکیشن اسنپ به کاربران این امکان را می‌دهد تا خریدهای روزانه و نیازهای سوپر مارکتی خود را به راحتی و با سرعت بسیار خوبی انجام دهند. با دسترسی به مجموعه‌ای گسترده از محصولات شامل مواد غذایی، نوشیدنی‌ها، محصولات بهداشتی و لوازم خانگی، سوپر مارکت اسنپ تجربه‌ای بی‌نظیر از خرید آنلاین را به کاربران ارائه می‌دهد. علاوه بر موارد گفته شده، حضور سوپر مارکت‌ها و هایپر مارکت‌های مختلف از اقصی نقاط کشور باعث شده تا تقریبا هر خانواده ایرانی به نوعی از مراجعه حضوری به سوپر مارکت بی‌نیاز شده باشد.

چرا به عنوان فروشنده باید در سوپر مارکت اسنپ ثبت نام کنیم؟

چگونه در اسنپ مارکت ثبت نام کنم؟

پیش از این‌که درمورد چگونگی ثبت نام در سوپر مارکت اسنپ صحبت کنیم، شاید هنوز درمورد تصمیم گیری در ارتباط با این موضوع به نتیجه نرسیده باشید. به همین جهت بهتر است اصلا به این سوال مهم “که چرا باید در سوپر مارکت اسنپ ثبت نام کرد؟” پاسخی دقیق دهیم.

دسترسی به مشتریان بیشتر

از طریق سوپر مارکت اسنپ قادر خواهید بود تا دسترسی بیشتری به مشتریان خودتان داشته باشید. به عنوان مثال اگر به شکل حضوری تنها ساکنین یک محله یا خیابان از شما اجناسی را خریداری می‌کنند، حال به کمک اسنپ مارکت می‌توانید مشتریان خودتان را از سایر محلات و خیابان‌ها افزایش دهید.

ارائه تخفیفات ویژه

اکنون با گران‌تر شدن کالاها به خصوص اجناسی که جزو خرید مصرفی روزانه مردم محسوب نمی‌شود، شاید این فکر به ذهنتان خطور کرده باشد که تخفیفاتی را روی اجناس ارائه دهید. حال خبر خوش آن است که اسنپ مارکت به طور خودکار هر چند وقت یکبار کدهای تخفیفی را برای کاربران خود درنظر می‌گیرد. حال از طریق اسنپ مارکت به راحتی هرچه تمام‌تر می‌توانید کدها و تخفیفات ویژه‌ای را برای مشتریان خود درنظر بگیرد.

دسته بندی منظم کالاها

حضور در اسنپ مارکت باعث خواهد شد تا به شکل منظم‌تری بتوانید دسته بندی‌هایی برای کالاهای خود ایجاد کنید. چنین دسته بندی‌هایی به مشتریان شما کمک خواهد کرد تا سفارش‌های خودشان را به شکل دقیق‌تری ثبت کنند.

نگاهی به شرایط همکاری با اسنپ مارکت

حالا که درمورد اهمیت ثبت نام در سوپر مارکت اسنپ، بیشتر دانستید وقت آن رسیده تا نگاهی به شرایط همکاری با اسنپ مارکت بیندازیم.

اسنپ چه میزان کمیسیون دریافت می‌کند؟

اسنپ مارکت بابت خرید کاربران جدید از سوپر مارکت‌های ثبت شده، 15 درصد و برای خریدهای بعدی 5 درصد از میزان پرداختی را برای خود ثبت می‌کند.

مجوزهای لازم

برای همکاری با اسنپ مارکت، باید تمامی مجوزهای قانونی لازم برای فروش محصولات خود را داشته باشید. این مجوزها ممکن است شامل پروانه کسب، گواهی بهداشت، و مجوزهای دیگر مرتبط با نوع محصولات شما باشد. هنگامی که برای ثبت نام در سوپر مارکت اسنپ اقدام کنید، متوجه خواهید شد که به شکل دقیق‌تر به چه مجوزهایی نیاز دارید.

توانایی تامین محصولات

برای سوپر مارکت اسنپ، توانایی تامین کالاها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هرچقدر بیشتر و منظم‌تر بتوانید محصولات را تامین کنید، اسنپ مارکت شما را در نتایج اول به کاربران نشان خواهد داد.

پشتیبانی از مشتریان در هر زمانی

شما باید به ارائه خدمات با کیفیت بالا توجه کنید و به سوالات، شکایات و درخواست‌های مشتریان به موقع و مؤثر پاسخ دهید.

صفر تا صد مراحل ثبت نام در سوپر مارکت اسنپ

خبر خوش آن است که عضویت در سوپر مارکت اسنپ کاملا رایگان است. شما برای عضویت در چنین پلتفرمی، کافی است تا مراحل زیر را به دقت طی کنید.

فرم ثبت نام را به دقت پر کنید

ثبت نام در سوپر مارکت اسنپ

برای ثبت‌نام، به وب‌سایت آکادمی اسنپ! اکسپرس مراجعه کرده و اطلاعات سوپرمارکت خود را در بخش ثبت‌نام وارد کنید تا توسط تیم اسنپ اکسپرس بررسی گردد.

برای شروع همکاری با اسنپ! اکسپرس، باید تاییدیه این مجموعه را دریافت کنید. این تاییدیه بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای مشخصی توسط تیم اسنپ! اکسپرس انجام می‌شود. در صورت تایید درخواست شما توسط کارشناسان، همکاری شما نیازمند امضای قرارداد خواهد بود.

قرارداد را بخوانید و امضا کنید

پیش از هر همکاری با سوپر مارکت اسنپ، بایستی به طور کامل قراردادی که برای شما تعیین شده است را مطالعه و امضا کنید. با این حال اصلا نگران نباشید که باید برای امضا به کجا مراجعه کنید. مسئولین عقد قرارداد اسنپ مارکت برای دریافت امضای شما به شکل حضوری به سوپرمارکت یا هایپر مارکت شما مراجعه خواهند کرد.

صندوق، اسپیکر و پرینتری برای سوپر مارکت خودتان تهیه کنید

شما در هنگام کار با سوپر مارکت اسنپ، مجبور خواهید شد تا یک نرم افزار فروشگاهی نصب کنید. از طریق نرم افزار فروشگاهی به شکل بهتر می‌توانید حساب‌ها، فاکتورها و سفارشات را سازماندهی کنید. همچنین از طرف دیگر برای چاپ فاکتورها نیاز به دستگاه پرینتر دارید. بنابراین تلاش کنید تا بارکد اسکنر و چاپگری برای چاپ فاکتورها و پیش فاکتورها برای سوپر مارکت خودتان تهیه کنید.

اهمیت انبار گردانی

انبارگردانی می‌تواند به صورت مستقل توسط فروشگاه یا توسط تیم اسنپ اکسپرس انجام گیرد. اگر فروشگاه تصمیم بگیرد که خودش این کار را انجام دهد، اسنپ اکسپرس به صورت رایگان نیروی آموزشی برای کمک و آموزش ارسال می‌کند. بنابراین اگر تا به الان چنین کاری انجام نداده‌اید، نیازی نیست ترس و نگرانی چندانی به خودتان تزریق کنید.

آشنایی با کارشناسان اسنپ اکسپرس

پس از این‌که ثبت نام شما در سایت اسنپ اکسپرس انجام شد، تیم عملیاتی این شرکت کارشناس مربوطه را به سوپر مارکت شما معرفی می‌کند. از این پس تمام پیگیری‌های لازم از جمله مشکلات نرم افزاری، انبارگردانی و.. از طریق کارشناس اسنپ اکسپرس پیگیری خواهد شد.

سرعت دریافت سفارشات؛ آخرین آزمون برای قبولی در اسنپ مارکت

آخرین مرحله برای آن‌که ثبت نام خودتان را در اسنپ اکسپرس نهایی کنید، تست سرعت دریافت سفارشات است.

در این آزمایش، تمام جزئیات مربوط به سرعت انتقال داده‌ها در فروشگاه، زمان دریافت سفارشات، مدت زمان لازم برای تایید سفارش و سایر عملیات، تحت نظر تیم عملیات اسنپ اکسپرس ارزیابی می‌شود. اگر همه چیز به درستی پیش برود و هیچ مشکلی در عملیات پیش نیاید، همکاری شما با اسنپ اکسپرس به طور رسمی آغاز خواهد شد.


سایت گوگل ثبت به شما چه کمکی می‌تواند بکند؟

سایت گوگل ثبت در فرآیند رونق کسب و کار شما به واسطه ثبت آن بر روی نقشه گوگل می‌تواند به شما کمک کند. اگر کسب و کار شما به شکل دقیق بر روی نقشه گوگل ثبت باشد، مشتریان شما این امکان را پیدا خواهند کرد تا به شکل بهتر و راحت‌تری به شما دسترسی داشته باشند.

جمع بندی

امروزه با گسترده‌تر شدن فعالیت و اهمیت فضای مجازی، روز به روز بر اهمیت خدمات آنلاین افزوده می‌شود. اکنون مردم نه تنها لباس، کیف و کفش خودشان را از آنلاین شاپ‌ها خریداری می‌کنند بلکه بسیاری از آن‌ها مایحتاج روزانه خودشان را از طریق سوپر مارکت‌های آنلاین تهیه می‌کنند. در همین راستا اگر شما فروشنده یا مالک یک سوپر مارکت هستید، بسیار این موضوع اهمیت دارد که در رقابتی آنلاین از دیگران عقب نمانید. به همین جهت در این بلاگ پست از مجله گوگل ثبت تلاش کردیم تا شرایط و مراحل ثبت نام در سوپر مارکت اسنپ را برای شما بتوضیح دهیم.

درنهایت خوشحال می‌شویم که اگر سوالی یا ابهامی درمورد مراحل ثبت نام دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.