5 دلیل که شما به ثبت کسب و کار در گوگل نیاز دارید

درمورد ثبت کسب و کار در گوگل مطمئن نیستید؟ در ادامه با سایت گوگل ثبت همراه ما باشید تا 5 دلیل بسیار مهم در ارتباط با این موضوع را برای شما عزیزان شرح دهیم.

ثبت کسب و کار در گوگل یکی از اولین و مهم‌ترین قدم‌ها برای بهبود دیده شدن و جلب مشتریان بیشتر است. در دنیای دیجیتال امروز، مشتریان به طور عمده از اینترنت و موتورهای جستجو برای پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نیاز خود استفاده می‌کنند. بنابراین، حضور قوی و قابل مشاهده در گوگل می‌تواند تأثیر چشمگیری بر رشد و موفقیت یک کسب و کار داشته باشد. در ادامه به پنج دلیل اصلی اهمیت ثبت کسب و کار در گوگل می‌پردازیم.

ثبت کسب و کار در گوگل را جدی بگیرید

ما بسیار در میان صاحبین کسب و کار مشاهده می‌کنیم که اعتقاد و باور چندانی به ثبت کسب و کار خود در گوگل ندارند. چنین اعتقاد اشتباهی به خصوص در میان صاحبین کسب و کار سنتی دیده‌ می‌شود؛ اما افراد درنظر نمی‌گیرند که با فاصله گرفتن از فضای اینترنت و تکنولوژی، کسب و کار خودشان را وارد گودالی از بدبختی و شکست می‌کنند. در حال حاضر گوگل و رسانه‌های اجتماعی به شاهراه اصلی فروش محصولات و خدمات به مردم بدل شده‌اند؛ به همین جهت در ادامه 5 دلیل را شرح خواهیم داد که شما را درمورد ثبت کسب و کار در گوگل مطمئن‌تر خواهد کرد.

افراد، کسب و کار شما را راحت‌تر پیدا خواهند کرد

هنگامی که افراد به دنبال زمینه کسب و کار شما باشند یا نام شما را در گوگل یا گوگل مپ سرچ کنند، به راحتی هرچه تمام‌تر شما را پیدا خواهند کرد. بنابراین ثبت کسب و کار در گوگل فرصت بیشتری برای شهرت در اختیار شما قرار می‌دهد. پس از آن‌که کسب و کار خودتان در گوگل مپ ثبت کردید، اکنون به راحتی هرچه تمام‌تر مخاطبین با شما تماس و ارتباط خواهند گرفت.

همچنین لازم به ذکر است که در هنگام ثبت کسب و کار در گوگل، مشتریان و مخاطبین با کامنت‌هایی که برای شما می‌گذارند باعث خواهند شد تا افراد بیشتری به سمت شما جذب و از شما محصولات یا خدماتی را دریافت کنند.

ثبت کسب و کار در گوگل، اعتماد و شهرت بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز

با ثبت کسب و کار در گوگل، می‌توانید اطلاعات دقیقی مانند ساعات کاری، آدرس، شماره تلفن و وب‌سایت را به مشتریان خودتان ارائه دهید. این اطلاعات به‌روز و دقیق می‌تواند به مشتریان کمک کند تا به راحتی با کسب و کار شما تماس بگیرند و از خدمات شما استفاده کنند.

مسیر یابی آسان کسب و کار شما توسط مشتریان

یکی از مشکلاتی که مشتریان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، پیدا کردن مکان فروشگاه است. چنین چیزی برای کسب و کارهایی همچون رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها که معمولا در جاهای دنج و خلوتی از شهر قرار گرفته‌اند، بسیار پررنگ است. به همین جهت ثبت کسب و کار در گوگل به مشتریان شما این امکان را می‌دهد تا به شکل دقیق‌تری به محل کار شما دسترسی داشته باشند و بهتر توانند تجربه خودشان از خریداری خدمات یا محصولات از شما را با دیگران درمیان بگذارند.

افزایش اعتبار کسب و کار در ذهن مخاطب

همه ما امروزه به دنبال این هستیم که اعتبار کسب و کار خودمان را در میان مردم افزایش دهیم. روش‌های زیادی برای این کار وجود دارد؛ اما ثبت کسب و کارتان در گوگل شاید یکی از روش‌های سریع برای دست یابی به اعتماد باشد. همین الان کافی است به تجارب خودتان نگاه کنید. معمولا فروشگاه یا رستورانی که بر روی نقشه گوگل ثبت شده است نظر شما را به خودش جلب می‌کند یا فروشگاهی که هیچ دسترسی به آن بر روی نقشه وجود ندارد؟

از طرف دیگر همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، هنگامی‌که کسب و کار شما کامنت‌ها و بازخوردهای بسیار مثبتی بر روی نقشه گوگل دریافت کند، افراد بیشتری تصمیم خواهند گرفت تا از خدمات و محصولات شما نهایت استفاده را ببرند.

نمایش تصاویری از محل کار شما

برخی از مشتریان علاقه دارند تا پیش از حضور در محل، نگاهی به فروشگاه بیندازند. دیدن نماهای فروشگاه پیش از حاضر شدن در آن‌جا در ارتباط با کسب و کارهایی همچون فست فودی‌ها، رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. طبق تحقیقاتی که بر روی بازار مشتریان در داخل ایران انجام شد، داده‌ها نشان می‌دهند که بسیاری از مشتریان فروشگاه موردنظر خودشان را در ابتدا براساس شیک و زیبا بودن انتخاب می‌کنند. بنابراین اگر علاقمند هستید تا در فروش محصولات و خدمات خودتان از رقبا جلو بیفتید، هرچه سریع‌تر کسب و کار خودتان را به همراه زیباترین تصاویر در گوگل ثبت کنید.

گوگل ثبت چه کمکی می‌تواند در این مسیر به شما بکند؟

ما در گوگل ثبت تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا کسب و کارهای مختلف در گوگل مپ ثبت شوند. باید اعلام کنیم که تا به امروز افتخار آن را داشته‌ایم که با بیشتر از 4600 کسب و کار همکاری کنیم. شاید تعدادی از رقبای شما نیز در میان کسب و کارهایی که توسط ما در گوگل ثبت شده‌اند، حضور داشته باشند. بنابراین اگر دوست دارید تا گوی رقابت را در فروش به رقبای خود نبازید، ثبت کسب و کار در گوگل را جدی بگیرید.

برای دریافت مشاوره اولیه درمورد ثبت کسب و کار در گوگل بر روی دکمه زیر کلیک کنید: