سامانه گوگل ثبت

بارها مشاهده شده است که کسب و کارهایی با اعتبار و قدمت زیاد، به دلیل حضور نداشتن در نقشه‌های آنلاین آنطور که شایسته است توسط افرادی که به دنبال آن‌ها بوده‌اند دیده نشده‌اند.
ثبت کسب‌وکار در نقشه‌های آنلاین یکه هزینه نیست؛ بلکه یک سرمایه‌گذاری تبلیغاتی برای جذب اعتبار و مشتری بیش‌تر و در نتیجه فروش و سود بیش‌تر می‌باشد. 

اطلاعات کسب و کارتان را در گوگل مپ قرار دهید و به آسانی در دسترس مشتریان خود قرار بگیرید. همین الان شروع کنید!

ثبت اطلاعات کسب و کار در نقشه‌های گوگل، نشان، بلد، اسنپ و اوپن استریت از طریق فرم زیر

فرم ثبت اطلاعات کسب و کار در نقشه های آنلاین

لطفا کمی صبر کنید

مزایای ثبت کسب و کار در نقشه های آنلاین

دریافت بازخورد مثبت از مشتریان و امکان امتیازدهی ستاره‌ای
قابلیت نمایش تصاویر محل کار و محصولات

عدم نیاز به ارسال لوکیشن برای مشتریان در پلتفرم‌های دیگر

نمایش در نقشه برای همیشه فقط با یک‌بار ثبت
امکان ثبت موقعیت مکانی، آدرس و شماره تماس
قابلیت ویرایش در صورت جابه‌جایی مکان کسب و کار

دریافت بازخورد از مشتریان و امکان امتیازدهی ستاره‌ای

سوالات متداول

فرض کنید شخصی به تازگی به شهر یا محل شما نقل مکان کرده است یا مسافری به دنبال خدمات شما است. در این شرایط وقتی چنین افرادی به دنبال خدمات یا محصولاتی هستند، آن را در اینترنت جستجو می‌کنند و گوگل کسب و کارهایی که ثبت شده می‌باشند را با توجه به محل شخص جستجو کننده و امتیازات هر کسب و کار به ترتیب نمایش می‌دهد. پس اگر اطلاعات کسب و کار شما در نقشه‌های آنلاین ثبت باشد، شانس دیده شدن شما توسط مشتریان بسیار بیشتر می‌شود. 

هر نقشه زمان متفاوتی برای تایید اطلاعات شما دارد. کارشناسان ثبت ما، تایید ثبت شما در نقشه گوگل و اوپن استریت را یک روزه می‌گیرند ولی حدود سه هفته بعد از تایید طول می‌کشد تا بر روی نقشه گوگل ظاهر شوید. 

در برنامه نشان حدود یک هفته طول می‌کشد تا تایید شوید. 

در برنامه بلد و اسنپ حدود دو ماه زمان لازم است تا بر روی نقشه ظاهر شوید. 

ثبت شما در تمامی نقشه‌ها دائمی می‌باشد ولی در مورد گوگل به دلیل تحریم‌های علیه ایران، امکان احراز هویت مدیر کسب و کار وجود ندارد و تمامی اماکنی که بر روی نقشه گوگل در ایران ثبت هستند، ویرایششان باز و عمومی است و همین امر ممکن است باعث شود تا توسط رقیبان یا افراد دیگر به صورت عمدی یا سهوا مورد ویرایش و حذف شدن قرار بگیرند. البته هرچقدر اعتبار مکان شما بر روی نقشه بالاتر باشد، ویرایشش سخت‌تر خواهد شد که در این زمینه مشاوران ما راهنمایی خواهند کرد. 

در غیر این صورت مکان شما برای همیشه روی نقشه خواهد ماند. 

با توجه به حساس بودن مراحل ثبت و نیاز به تایید دوباره اطلاعات از سمت شما در حین ارتباط با کارشناسان و تعداد مشتریان ممکن است پس از پرداخت دو یا سه روز کاری طول بکشد تا کارشناسان پیگیری جهت دریافت تاییده اولیه و تکمیل اطلاعات (نظیر عکس و لوکیشن دقیق) با شما تماس بگیرند.